حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده است.

چهارشنبه, ۴ خرداد , ۱۴۰۱ 24 شوال 1443 Wednesday, 25 May , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 126 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 1 تعداد دیدگاهها : 30×
حوزه بسیج دانشجویی

دکترسجاد صدیقی: آقای وزیر! اینگونه با قشر مظلوم معلم رفتار نکنید که عقوبت الهی نزدیک است

شناسه : 1273 05 مارس 2020 - 18:41 770 بازدید ارسال توسط : نویسنده : روابط عمومی حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان منبع : حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان
به گزارش روابط عمومی حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان ،مسئول مرکز بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان در نامه ای خطاب به وزیر آموزش و پرورش پیرامون مصوبات اخیر افزایش حقوق معلمان گفت: آقای وزیر! اینگونه با قشر مظلوم معلم رفتار نکنید که عقوبت الهی نزدیک است.
دکترسجاد صدیقی: آقای وزیر! اینگونه با قشر مظلوم معلم رفتار نکنید که عقوبت الهی نزدیک است
پ
پ

به گزارش روابط عمومی حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان ،مسئول مرکز بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان در نامه ای خطاب به وزیر آموزش و پرورش پیرامون مصوبات اخیر افزایش حقوق معلمان گفت: آقای وزیر! اینگونه با قشر مظلوم معلم رفتار نکنید که عقوبت الهی نزدیک است.

متن نامه به شرح زیر است:

 

فَأَعْقَبَهُمْ نِفاقاً فِی قُلُوبِهِمْ إِلى‏ یَوْمِ یَلْقَوْنَهُ بِما أَخْلَفُوا اللَّهَ ما وَعَدُوهُ وَ بِما کانُوا یَکْذِبُونَ(سوره توبه-آیه۷۷)

جناب آقای حاجی میرزایی                                                                                                                                      

وزیر محترم آموزش و پرورش

سلام علیکم

روزی که از مجلس رأی اعتماد گرفتید، ادعای آبرو گذاشتن از خود برای ارتقا شأن معلم و نظام آموزش و پرورش و به اجرا رساندن بسیاری از مصوبات مربوطه از جمله طرح رتبه بندی را مطرح نمودید و سند تحول را تنها مرجع برنامه ریزی در نظام تربیت رسمی دانستید.

اما پس از گذشتن چندین ماه، این روزها در مسئولیت شما، یکی از تلخ ترین و تحقیرآمیزترین روزهای معلمان عزیز و شریف این مرز و بوم می گذرد. روزهایی که در آن یک مسئول، مستقیم در چشم معلمان نگاه می کند و با شرمی دروغ می گوید و رسانه به اصطلاح ملی نیز موظف به پخش دروغ های آن می شود.

آقای حاجی میرزایی!

بنظر می رسد که جنابعالی حتی توان گرداندن امور وزارتخانه آموزش و پرورش را ندارید و کسان دیگری برای شما و مجموعه وزارتخانه مظلوم آموزش و پرورش تصمیم می گیرند. به یاد داشته باشید که شما احتمالا آخرین وزیر آموزش و پرورش دولتی هستید که با بی تدبیری، این حجم از نا امیدی را به دل زخم خورده معلمین پمپاژ می کنید.

آیا افزایش ۵۰ درصد فوق العاده شغل برای همه کارکنان دولت را به اسم رتبه بندی به معلمین عزیز صدقه می دهید؟؟

حیا نکردید که شرف و آبروی معلمین را با بارها و بارها رسانه ای کردن حداقل حق شان، لگدمال کنید؟

آیا امروز از مصاحبه های گذشته خود و فخر فروختن های متعدد به معلمان و نظام تعلیم و تربیت کشور، از اجرا شدن طرح دروغین و کاذب رتبه بندی خجالت نکشیدید؟؟

آقای وزیر!

شرم بر مسئولی که برای دو روز امر دنیا خود را به زشت‌ترین رذائل اخلاقی بفروشد.

شرم بر مسئولی که در چشم معلمین نگاه کند و بجای نوکری کردن این ملت، بی صداقتی را در برابر ولی نعمتان خود ملاک عمل خود قرار دهد.

شرم بر مسئولی که زخم دل معلمین شریف را می بیند و با ادعاهای کذب، به آن نمک می زند.

آیا از خدا نترسیدید که ۴ روز دنیای خود را به حق الناس عزت معلمین بفروشید؟

آیا از خدا نترسیدید که پاک ترین و شریف ترین قشرهای کشور را اینگونه تحقیر کنید؟

آقای وزیر!حقیقتا، چگونه اجازه می دهید فردی معلوم الحال، به عنوان معاون شما اینقدر با آبروی معلمین بازی کند و عزت ایشان را با دروغ های متعدد مثل افزایش ۵/۱ تا ۲ میلیون تومان به حقوق معلمان، به مسلخ ببرد؟

چگونه اجازه می دهید جناب ترکمن، معاون وزارتخانه، به عنوان یکی از عناصر پیاده سازی سند ننگین آموزش ۲۰۳۰، همچنان در آن پست بماند و امروز اینگونه تیغ به اعتماد سرمایه اجتماعی این کشور بکشد؟

چگونه اجازه می دهید این فرد نامعلم در این جایگاه برای معلمین تصمیم بگیرد؟ روزی به اسم معلم تمام وقت، نیاز معلم را اسباب بیگاری کشیدن بکند و روزی دیگر با طرح ننگین خرید خدمات آموزشی برای به اجرا درآوردن سند ۲۰۳۰، ستون فقرات هویت نظام تعلیم و تربیت را نشانه رود؟

جناب آقای حاجی میرزایی

امروز این عبارت رهبری عزیز که «جریانی در کشور سعی دارد آموزش و پرورش را از چشم بیندازد…» را به خوبی حس می کنیم! از چشم انداختن عزت و شرف و شأن معلمین عزیز و همت مضاعف برای تحقیر نمودن نظام تعلیم و تربیت در اذهان عمومی!

آقای وزیر! جنابعالی مانند بقیه مسئولین در نظام اسلامی، شأنی جز نوکری این مردم شریف ندارید!

آقای وزیر! از خدا بترسید و اینگونه با قشر مظلوم معلم رفتار نکنید که عقوبت الهی نزدیک است…

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.