حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده است.

شنبه, ۱۱ تیر , ۱۴۰۱ 3 ذو الحجة 1443 Saturday, 2 July , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 126 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 1 تعداد دیدگاهها : 30×
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی

سخنرانی دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در حضور رئیس جمهور

شناسه : 616 09 دسامبر 2019 - 21:02 3320 بازدید ارسال توسط : نویسنده : محمدمهدی احمدی دستجردی منبع : حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان
حمیدرضا قائم پناه در مراسم روز دانشجو که با حضور رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش در دانشگاه فرهنگیان نسیبه تهران برگزار شد، ضمن بیان مشکلات نظام آموزش و پرورش، مردم و کشور به بیان دغدغه ها و مطالبات به حق مردم و دانشجویان پرداخت.
سخنرانی دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در حضور رئیس جمهور
پ
پ

به گزارش روابط عمومی حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان، حمیدرضا قائم پناه، دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان در دیدار امروز به نمایندگی از بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان در برابر رئیس جمهور سخنرانی کرد.

متن سخنرانی نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان در برابر رئیس جمهور:

بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای روحانی
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و همراهان گرامی
سلام علیکم
به دانشگاه فرهنگیان، نقطه ثقل نظام آموزش و پرورش خوش آمدید.
۶ سال گذشت ؛ ۶ سال از عمر دولتی گذشت که قرار بود ۱۰۰ روزه مشکلات کشور را حل کند.
تقویم دستتان هست؟! بیش از ۲۲۰۰ روز گذشت و هنوز ملت ما منتظر حل مشکلات ابتدایی شان هستند .
قرار بود آنقدر رفاه بیاورید که ۴۵ هزار تومان به حساب هم نیاید، نه آنکه امروز خیل مردم گرفتار نان شب باشند. البته خیالتان راحت! ۴۵ هزارتومان برای مردم هیچ شد، هییییچ!
قرار بود عزت پاسپورت ایرانی را برگردانید، نه اینکه پاسپورت ایرانی را به قهقرا ببرید
قرار بود شفافیت سرلوحه کارتان و مردم محرمتان باشند ، نه اینکه با سرکشی از قانون لیست اموال خود و وزرای میلیاردی تان را ارائه نکنید ، مگر چه دارید که از ملت پنهان می دارید؟
آقای روحانی!
چه بگوییم از داستان تلخ برجام نافرجامی که قرار بود یک شبه تمامی تحریم ها را بردارد و چرخ زندگی مردم را بچرخاند و آب خوردن مردم را حل کند.
حل شد، اما این امید مردم بود که در ناامیدی وعده های واهی جنابعالی حل شد. در گرانی و تورم افسارگسیخته دولت خوش تدبیر شما حل شد. در ورشکستگی صنعت و اقتصاد و سیاست دولتتان حل شد.در کاهش ارزش پول ملی و عدم پذیرش پول ملی حتی درکشورهای جنگ زده حل شد.در سه برابر شدن یک شبه بنزین حل شد. در چند برابر شدن قیمت گوشت و برنج و میوه و سبزیجات حل شد. در سه برابر شدن قیمت مسکن و غیر قابل دسترس شدن آن برای مردم ، در تدبیر جنابعالی حل شد

آقای رییس جمهور!
درخت برجام گل کرد و میوه داد
مردم امروز درحال تناول سیب و گلابی برجامتان هستند
بس است دیگر، تاکی میخواهید خود را در برابر غرب وحشی تحقیر کنید و التماس آنان را داشته باشید، بجای اتکا و انتظار از غرب به جوانان برومند ایران اسلامی تکیه کیند.
باور کنید می توانیم مشکلاتی که پیش روی ماست، قابل حل است. این مشکلات چیزی نیست در برابر اراده ی پولادین ملت با شرف ایران
اما چه کنیم از کلید شما؟!!! که یا ظاهرا شکسته است؟ یا اینکه آن را برعکس چرخانده اید؟؟؟
آقای رئیس جمهور!
بدانید که عبرت دوران شدید و تاریخ فراموش نخواهد کرد و آیندگان خواهند دانست ، فروش عزت ملت در ژنو و لوزان و کنار رود راین، جز خفت و ذلت در برابر دشمن چیزی نداشت
آقای شیخ حسن روحانی
ظاهرا جو امنیتی دیگر دانشگاه ها ، شما را مفتخر به حضور در دانشگاه فرهنگیان نمود .دانشگاهی که ۶ سال است به عنوان رییس هیئت امنایش، نه حاضر بودید در جلسات آن حاضر شوید و نه اسم آن را به زبان بیاورید.
حضورتان را به عنوان ریاست هیئت امنای دانشگاه فرهنگیان گرامی می داریم، ولی اگر خداناکرده خواسته اید از فضای نجیبانه و متانت دانشجومعلمان برای خود، ایمنی در برابر مطالبات دانشجویی ایجاد کنید؛اشتباه نمودید

امروز در برابر نسل نوی تحول خواه نظام تربیت رسمی کشور قرار گرفته اید که برعکس شما به جای التماس بیگانه و اجرای سند برجام صفت ۲۰۳۰، راه برون رفت را در اتکای به اندیشه و فکر و همت خود مبتنی بر سند تحول بنیادین می دانند.
امروز در برابر نسل نوی معلمی هستید که شرافت معلمی را در هویت خود می یابند و نه با طرح ننگین خرید خدمات آموزشی، معلم را چون کالایی قابل فروش ببیند و تربیت را در بازار به ثمن بخس به آموزش بفروشند.
امروز در برابر معلمینی هستید که دستگاه تربیت رسمی را هزینه بر نمی دانند، بلکه آن را سرمایه گذاری برای شکوفایی آینده ایران زمین می دانند.
امروز در دانشگاهی هستید که به دلیل ظلم های متعدد جنابعالی و دولت محترمتان، بجای آنکه انرژی خود را صرف تربیت دانشجومعلمانی در تراز انقلاب بکند، صرف تلاش برای حیات خود و عبور از خیانت های مشاوران آشنایتان برای حذف این دانشگاه و عبور مشکلات ابتدایی زیرساختی آن می کند. امروز در برابر نو معلمانی هستید که صدای گویای تمام معلمین ایران هستند که نه از فقر که از تبعیض گله مندیم.

آقای روحانی بدانید ؛ ما معلمین از حقوق اندک گله داریم ، از اختلاس گله داریم، از صندوق ذخیره فرهنگیان گله داریم، از عدم اجرای صحیح رتبه بندی گله داریم، از برون سپاری تربیت معلم گله داریم، از نگاه هزینه ای به آموزش و پرورش گله داریم، از معافیت مالیاتی سلبریتی ها و دیگران گله داریم ، از بی صداقتی ها گله داریم، از سیاست زدگی گله داریم ، از کاهش بودجه اندک آموزش و پرورش برای سال بعد گله داریم ، از مدارس نا ایمن و کپری گله داریم.

آقای دکتر روحانی

بدانید نسل آینده معلمی اجازه نخواهد داد که دولتی سرکار بیاید و ذخیره چندهزار میلیاردی فرهنگیان را به تاراج بدهد و بدون عذرخواهی و جبران آن، با حاشیه امن به کنار برود.
بدانید نسل آینده معلمی اجازه نخواهد داد که دولتی سرکار بیاید که با فروش مدرسه و معلم، تربیت را به مسلخ تفکرات نئوکینزی خود ببرد و عدالت را به عنوان هد.
هدف تمام انبیا و اولیای الهی به پای اشرافیت مسخ قدرت و ثروت ذبح نماید.
بدانید نسل آینده معلمی اجازه نخواهد داد تا هیچ رییس جمهوری با سواستفاده از نیازهای مالی معلمی، به اسم رتبه بندی و هرچیز دیگر شرافت او را به سخره بگیرد و با رسانه ای کردن دم به ساعت داده ها و نداده ها به معلمان، عزت آنان را خرد کنید.

آقای روحانی
برای پیشرفت کشور باید به درون کشور برگردید
اتکا به جوانان برومند ایران اسلامی تنها راه حل برون رفت از مشکلات فعلی است؛ بیایید در این ماه های پایانی دولتتان، باقیات صالحات به جا بگذارید و از فرصت باقی مانده برای حل مشکلات کشور با همت بیشتر بهره ببرید.

ثبت دیدگاه

13 دیدگاه برای “سخنرانی دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در حضور رئیس جمهور”
 1. درود خدا بر شما سرباز شجاع

  پاسخ
 2. احسنت

  پاسخ
 3. براستی وزیر آموزش و پرورش باید از شما بچه های انقلابی انتخاب شود

  پاسخ
 4. آقای قائم پناه از سخنان قاطعانه و انقلابی شما در برابر شخصی که هدفش خندیدن به ملت است سپاسگذاریم

  پاسخ
 5. عالی بودید اقای قائم پناه واقعا بهتون تبریک میگم.تو سالن به خودمون افتخار کردیم

  پاسخ
 6. دست مریزاد به شما. شما حرفی که در گلوی بچه های فرهنگیان مونده بود رو بیان کردید و صدایی شدید برای همه کسایی که در جلسه حضور نداشتند. درود بر شما

  پاسخ
 7. این حرفا شش ساله داره زده میشه… که دولت فلان و فلان…چه شد؟ چه اتفاقی افتاد؟ غیر ازینه روز به روز بدتر میشه؟

  پاسخ
 8. احسنت به شما واقعا عالی بوید👏👏

  پاسخ
 9. هر چه زودتر اون صندلیای زشت بنفش سالن رو بندازید دور، سرخ رنگش کنید تا یاد همه بمونه ما روی خون شهدا نشستیم

  پاسخ
 10. آقای شیخ لطفا لباست را در بیار و برو بشین خونت و بزار انسان های این چنین حزب اللهی بر صندلی شما تکیه بزنند.
  درود بر شرف آقای قائم پناه

  پاسخ
 11. آقای قائم پناه از حضور شجاعانه و دفاع جانانه شما از قشر جامعه ی فرهنگی کشور سپاسگذارم.در پناه حق موید و پیروز باشید

  پاسخ
 12. آقای قائم پناه از توجه شما به دانشگاه فرهنگیان سپاسگذاریم

  پاسخ
 13. این دولت ناکارآمد دیگه بخاری ازش بالا نمیاد، باید امثال شما بر مسند قدرت بنشینند

  پاسخ
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.